19 Ekim 2009 Pazartesi

31. Kıtalararası Avrasya Maratonu İle Ayşe & Aycan Koşuyor - 18.10.2009

Feneryolu Aycan Residance:

Dıt dıt dıt dıt dıt………

Sabah saat 07.30 kütük gibi uyumuşum ..... (Ayşe)

Zır zır zır zır zır………

Sabah saat 07.35 yatağımda Ayşe yatıyor, lanet olsun her yerim tutulmuş, salondaki koltukta gözlerimi zor bela açtım (Aycan)

Aycan kahvaltıda döktürmüş brokoli bilem vardı!.. (Ayşe)

Oh hanım efendi giyinirken biz kahvaltı hazırlayalım makyaj bile yapmış !.. (Aycan)

8.35 hadi Aycan rap rap gitme zamanı Ohhhhhh sen halen hazırlanıyor musun? (Ayşe)

8.35 ne işimiz var yağmurda koşmak kim ben kim, Ahhhhh Ayşe ahhhh (Aycan)

Altunizade Köprüsü:Sonunda buradayım sonunda Aycan'ı kandırdım sonunda sonunda sonunda…… (Ayşe)

Ne bu yaaa kızım Aycan, nasıl bitireceksin 8 km’yi ? Ya sonuncu sen gelirsen, ya tüm TV kanalları seni gosterirse ? Vaz geçsem mi acaba? (Aycan)
09.30 başladı ayyy koşsam mı? yürüsem mi? Ayşe ne yapıyor? Dur ona bakiyiiim! (Aycan)
Aycan, Aycan!.. Bu taraftan..... Asya'dan Avrupa'ya koşuyoruz ters yöne saptın………. (Ayşe)40669 kere maşallah iyi gidiyorum zevkliymiş bu iş hatta eğlenceli de ... (Aycan)www.ayseninkitapkulubu.blogspot.com!.. Başka bir şey demeye gerek var mı????? (Ayşe)
Aman çocuk oyuncağıymış Ayşecim … keşke kızlarda olsaydı ….(Aycan)Aycan, seni ciddiyete davet ediyorum başlayalı daha 100 metre olmadı!..... (Ayşe)Yuppiiiiii....... ufukta köprü göründü, işte kanıtı !..
Ben yanlış mesleği seçmişim benden iyi ayaklı reklam olurmuş!... (Ayşe)Ve nihayet köprüdeyizzzzzzzz !..... (Aycan & Ayşe)Belkıs ile konuşurken bile reklam yaptım!...... (Ayşe)
Bende fotoğrafını çektim !.... (Aycan)Köprü üstünde hoşumuza giden insan manzaraları (Aycan & Ayşe)

Kendimi bir an Rocky Balboa gibi hissettim …… (Aycan)40668 kere maşallah tu tu tu tu tu tu ……. (Ayşe)Haberciler bile bize poz verdi ……. (Aycan & Ayşe)Skandal, Skandal, Skandal Resim (Aycan & Ayşe)Mutluyuz, gururluyuz, güzeliz ,genciz, azimliyiz ve köprünün ortasındayız…… (Aycan & Ayşe)2009’da da Aycan & Ayşe Ortaköy’ü fethetti eat your heart out Fatih Sultan Mehmet!...

Barbaros Bulvar'ından inerken Aycan’ın kamerasına takılanlar……

Oppsssss!...... Kamera kaydı......Ve ve ve ve ve ve 8km sonra……….Ne uzun yoldu siz tahmin edin !... Ayse yolda soulmate buldu, köprüyü geçerken Esma Sultan’da evlendi, çoluk çocuğa karıştı ve bir de üstüne 8km maraton koştu…..Bütün bu yazılanlara inanmıyorsanız alın işte size MADALYALARIMIZ……

Sabah erken kalktık, kıtalararası 8km yürüdük, Ayşe çoluk çocuğa karıştı, madalya kazandık eeeeee artık iyi bir öğle yemeğini hak ettik…….Aç kurt sipariş verirAyşe'nin nutku tutulur ....Kısaca……

365 günün 1 gününü ÇOK farklı yaşadık!... Dünyanın neresinde bir kıtadan diğerine yürüme şansınız oluyor ? Sizi temin ederiz ki ölmeden önce yapmanız gerekenlerden biri bu olmalı !!!!! ….Aycan & Ayşe

4 yorum:

Peyman dedi ki...

Harikasınızzzz!!!

Sizinle gurur duyuyorum kızlar. Okurken bile büyük heyecan duydum, sanki ben de aştım Boğaz Köprüsü'nü sizlerle, bir kıtadan öbürüne geçtim.
Harika fotoğraf kareleri, çok keyifli olduğu belli oluyor.
Seneye ben de varım...

Gulda dedi ki...

Tebrikler, bilhassa tamamlamanız heyecan verici. Gelecek sene ben de geleceğim. Köprüyü geçip eve dönüp uyumayı planlıyorum.

billur dedi ki...

İNANIN GÖZLERİM DOLDU OKUYUP BİTİRDİĞİMDE! TEBRİK EDERİM HARİKASINIZ.

SENEYE HEP BİRLİKTE İNŞALLAH
1
SEVGİLER
BİLLUR

Aysun dedi ki...

sizlerle gurur duydum ,yazı ve resimlerinizi keyifle okudum,gözlerimin dolmasını artık yaşlanıyoruma bağlamıştım ki,neyse değilmiş :P Billur içime su serpti.

Seneye ne olursa olsun ,mızlanmalarımıza ,mazeretlerimize kanmayın,bizi de alın.

İlginizi Çekebilir

Related Posts with Thumbnails